Zgłoszenia dla Niepołomickiego Hufca Harcerek i Zuchów "Świt"

Zgłoszenia prosimy przesyłać na e-mail: kapituladrogowskaz[na]gmail.com.

W tytule maila należy podać imię i nazwisko oraz cel spotkania, np. "Anna Nowak - otwarcie"

W treści maila należy podać następujące dane:

• imię i nazwisko
  • drużyna
  • opiekunka
  • kontakt do opiekunki (adres e-mail, telefon)

W załączniku:

• rozpisana z opiekunką próba na stopień (zarówno w przypadku otwarcia, jak i zamknięcia)

Terminy spotkań będą wyznaczane według potrzeb. O Twoim poinformujemy mailowo odpowiadając na Twoją wiadomość z powyższymi informacjami:)

Zgłoszenia dla Związku Drużyn Kraków-Krowodrza 1 "Rzeka", Hufca Kraków-Krowodrza 3, Hufca Kraków-Krowodrza "Tajemniczy Ogród"

Zgłoszenia prosimy kierować za pośrednictwem ankiety:

Wszystkie istotne informacje znajdują się na stronie początkowej ankiety.

Zgłoszenia dla Hufca Harcerek Kraków-Śródmieście III "Flanka" i odpowiadających mu środowisk z Hufca Zuchowego Kraków-Śródmieście I "Impresja"

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres kapitulaluneta[na]gmail.com do 5 dni przed terminem spotkania.
Terminy spotkań: 30.04, 25.05, 15.06